ТОП книг, які варто прочитати

Не уявляєш свого життя без книг? Перебуваєш у вічному пошуку, щоб такого цікавого почитати? Тоді тобі, безсумнівно, буде цікавий наш ТОП-5 книг!

П’ять книг, які у всіх на слуху

  1. Саймон Сінгх «Сімпсони і їх математичні секрети». Автор, будучи відомим популяризатором науки, розповідає в цій книзі про всі відсилання до математики, які можна зустріти в мультсеріалі Сімпсони. А їх настільки багато, що зібрані воєдино, вони змогли б сформувати університетський курс з математики. І це аж ніяк не випадковість. Творці Сімпсонів, особливо перших сезонів, випускники Ліги плюща. Так називається асоціація університетів вищого рівня, в яку входять такі заклади, як Гарвард, Оксфорд, Кембридж. Після прочитання книги, фанатам серіалу відкриється набагато більше сенсу в кожній із серій.
  2. Марк Менсон «Тонке мистецтво пофігізму». В Америці ця книга вважається шедевром самодопомоги. Автор стверджує, що зациклення на позитивності, ідеалах і досконалості вбиває суспільство. А тому потрібно швидше визнати, як недосконалі люди, як часто вони відчувають страх або сумніви і, звичайно, мають право на помилку. Ухвалення цього факту дає сили жити далі в гармонії з самим собою. У книзі Марк Менсон розповідає, як сам вийшов із ситуації нескінченного пошуку щастя і позитиву. І, хоч як це не парадоксально, нарешті зажив щасливо. Його життєва філософія проста – потрібно навчитися забивати на все. Визначай, що для тебе дійсно важливо, а решта не варто твоїх переживань. Книга допомагає задуматися про речі, на які ніколи не звертаєш уваги, але їх усвідомлення дозволяє змінити ставлення до життя.
  3. Максим Ільяхов, Людмила Саричева «Пиши, скорочуй». Книга “must have” для студента журналіста, дизайнера і програміста. І просто біблія для копірайтера і SMM-ника. Словом, для всіх тих, хто використовує текст в роботі. У ній на простих прикладах показано, як потрібно і можна писати рекламні або журналістські тексти, як створювати розсилки, які не викликають роздратування, і як писати листи, на які хочеться відповідати. Автори навчать коротко і переконливо викладати свої думки без зайвого сміття і штампів, а також сформулювали десять правил створення дійсно сильного тексту. Прочитавши книгу, ви зможете писати захоплююче, зрозуміло і цікаво.
  4. Жан-Франсуа Мармион «Чому люди тупі». Дурні люди завжди були, є і, безсумнівно, будуть. Іноді їх дурість забавно спостерігати, але коли дурень ховається під маскою фахівця, то стає зовсім не до сміху. Французький науковий журналіст провів комплексне дослідження феномену людської тупості, що дозволило йому відповісти на питання, чому кожен з нас регулярно робить дурниці. У книзі ти дізнаєшся, як Інтернет і соціальні мережі роблять нас дурними, чому дуже розумні люди часто вірять у всяку нісенітницю, як боротися з колективної тупістю, пропагандою відсталості і обскурантизму. Останнє особливо важливо, адже складається враження, що з кожним днем ​​дурнів стає все більше.
  5. Джен Сінсеро «Не тупи». Книга націлена на підняття бойового духу і підтримку на шляху до кращого версії себе. Автор закликає щодня качати «м’язи крутості» за допомогою описаних їм управлінь та технік. З їх допомогою можна отримати потужний заряд на успіх, підвищити ступінь усвідомленості, збільшити кількість життєвої енергії і знайти мотивацію діяти в будь-який, навіть самої складної ситуації. Адже, чим більше робиться для досягнення успіху, тим легше буде до нього шлях!
Залишилися питання?

Спробуйте звернутися за допомогою до викладачів

5/5 - (1 голосів)
Оцініть запис