Аналіз даних у психологiї - id-1846-749

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-1846-749
Тип завдання
Кількість сторінок
5
Дата виконання
2022-05-30
Текст завдання
Список тем, для выбора:
32. Метод головних компонент. Інтерпретація факторів. Необхідність обертання факторів. Аналітичні й геометричні методи обертання та їхні особливості.
33. Визначення значущих навантажень на фактори. Інтерпретація факторів та процедури її обгрунтування (експертні оцінки, формування гіпотез, екстремальні значення у обєктів).
34. Призначення кластерного аналізу: побудова емпіричної типологiї обєктів. Схожість обєктів і відстань між ними у просторі ознак. Кластеризація змінних як засіб відкриття однорідних груп ознак, схожість і відмінність з факторним аналізом.
23. Перевірка гіпотези про незалежність змінних у таблиці сполучення. Критерій .
24. Коефіцієнти звязку для таблиць спряженості. Номінальні категоріальні змінні: коефіцієнти, що базуються на (Пірсона, Чупрова, Крамера).
25. Коефіцієнти зв’язку, що базуються на лозіці зниження помилки передбачення (л (лямбда) Гудмена та т(тау) Гудмена-Краскела).
26. Порядкові категоріальні змінні у таблицях сполучення: т(тау) Кендала, у(гамма) Гудмена-Краскела.

Уточнение по 25 и 26 теме, в работе указывать соответствующие лямбде, тау и гамма буквы алфавита, в описании указано так, потому что символы букв не пропускает сайт.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

"The country I dream of Italy"

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04

Креслення

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04