Інтегрований звіт по результатам використання діагностичних методик - id-1914-629

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-1914-629
Тип завдання
Кількість сторінок
25
Дата виконання
2023-07-24
Текст завдання
Результати повинні бути представлені в інтегрованому звіті, що результує дослідження функціонування сім’ї. Відверто кажучи, я не до кінця зрозуміла запитання щодо бланків. У звіті необхідно описати результати кожного члена сімї. Ще один момент: можливо не всі методики пройдуть всі члени родини. Чоловік попередньо погодився, проте він, по-перше, дуже обмежений у часі, по-друге, не є батьком дітей та має низьку мотивацію до дослідження родини. В такому разі будемо описувати матір з дітьми, розуміючи, що є співмешканець матері, який не бере участь у дослідженні.
Прохання до автора: у разі, якщо чоловік проходитиме дослідження, проте не буде встигати виконати всі завдання, обрати найбільш діагностично значущі методики, які вкрай бажано пройти чоловіку.
P.S. Для себе особисто я б хотіла попросити всі бланки для всіх членів родини в чорновому варіанті, адже мені важливо розібратись в ході думок автора та в тому, як були зроблені висновки. Це можуть бути фото записів від руки у блокноті або будь-який інший формат.

Назва предмету: Діагностика сімї та сімейне консультування.
Кількість сторінок не регламентується. Вид роботи - міжсесійне завдання.
Завдання: дослідити функціонування сімї та скласти інтегрований звіт.
Перелік методик додається. Допускається використати на 1-3 методики менше.
Є сімя, що готова виконувати завдання. Необхідно надсилати інструкції та інтерпретовувати результати. У разі необхідності є можливість задаати додаткові запитання. Склад сімї: двоє дорослих, двоє дітей (14 та 12 років). Методики необхідно застосовувати до кожного члена родини.
Побажання щодо процедури роботи: автор висилає інструкцію до виконання та додаткові запитання у разі необхідності. Я переедаю скрін виконаної методики та відповіді. Після виконання першої методики прохання надіслати інтерпритований результат. Звісно, буде оплачено перед відправленням.
Список діагностичних методик, які потрібно представити в інтегрованому звіті, що результує дослідження функціонування сім’ї
• Генограма
• Соціограма
• Малюнок Тварини, що сваряться
• Кольоровий тест відносин
• Кінетичний малюнок сім’ї
• Живий дім
• Тест Фейсес,
• Тест Герінга
• Опитувальник Марковської
• ПМ «Каракулі» (індивідуально та в парі)
• Опитувальник задоволеності шлюбом
• Хоча б одну з казок Дюсс
• та
• Методики на розсуд дослідника для цільової діагностики (Вулкан, Клумба, Пташине гніздо, Баранчик в пляшці, розклади МАК для діагностики стосунків.

В замовленні я написала наступне: "Є сімя, що готова виконувати завдання. Необхідно надсилати інструкції та інтерпретовувати результати. У разі необхідності є можливість задаати додаткові запитання. Склад сімї: двоє дорослих, двоє дітей (14 та 12 років). Методики необхідно застосовувати до кожного члена родини.
Побажання щодо процедури роботи: автор висилає інструкцію до виконання та додаткові запитання у разі необхідності. Я переедаю скрін виконаної методики та відповіді". Сімя у мене є.
Отже організацію роботи я бачу наступним чином:
крок 1: Автор надсилає інструкцію для виконання методики та, у разі необхідності, запитання, які необхідно зясувати у ході виконання завдання;
крок 2: Я роболю фото виконаної методики та відповіді на запитання;
крок 3: автор інтерпретує виконану методику та пише звіт (результат дослідження).
Щодо чорнового варіанту: я мала на увазі підрахунки сирих балів або проміжні етапи інтерпретації у тих методиках, де це можливо.
Чекатиму на інструкцію до методики для виконання.

3.07
надіслав перші бланки виконаних методик: Соціограма, сімя тварин, кінетичний малюнок сімї, опитувальник Марковської та тест Герінга.

4.07
Додано бланки методик "Живий дім" та Faces

6.07
Потрібні інструкції до виконання методик. Такі методики як соціограма та генограма є обовязковими.

7.07
Додано бланк методики "Я - клумба"

8.07
Додано бланк тесту "Задоволеність шлюбом"

13.07
Додано файл казка Дюсса "Ягня"
Дітям залишилось пройти кольоровий тест відносин та каракулі. Дорослі пройшли всі тести. Всі тести, що пройшли діти та дорослі я відправляю по мірі того, як їх проходять респонденти.
Соціограму я відправляла однією з перших (файл від 3.07), перевірте, будь ласка, якщо потрібно, я відправлю ще раз. Методичних рекомендацій немає.
Останні два тести (кольоровий тест відносин та каракулі) діти пройдуть на початку наступного тижня.
Методичних рекомендацій немає. Є лише перелік методик.
Так, потрібно інтерпретувати кожну методику, а потім скласти інтегрований звіт на підставі всіх пройдених методик.

Я вже відправила:
1. Живий дім
2. Кінетичний малюнок сімї
3. Клумба
4. Сімя тварин
5. Соціограма
6. Faces
7. Задоволеність шлюбом
8. Казка Дюсса "Ягня"
9. Опитувальник Марковської
10. Тест Герінга

P.S. Щодо Генограми. Я мала на увазі інструкцію до тесту, в якому респондент зображує свою сімю щонайменше у трьох поколіннях, найбільше - у семи. Далі аналізуються сімейні сценарії, що повторюються від покоління до покоління. Оскільки автор надіслала схематичне зображення сімї, я сама знайду інструкцію, проведу та проаналізую геногаму. Потім в інтегрований звіт я сама допишу висновки по генограмі.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Lexical transformations by V.Karaban

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-02-29

Виконати завдання з біологiї

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-02-29