виробнича (консультативна) практика - id-3270-833

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-3270-833
Тип завдання
Кількість сторінок
5
Дата виконання
2023-07-10
Текст завдання
Зміст звіту має бути від трьох до семи сторінок. Я пропоную зупинитися на пятьох
Звіт оформлюємо більш творчо, не має чіткого обсягу, проте маєте зазначити чітко все що робили (описуєте консультації з клієнтом), якщо він тільки один, в була одна консультація - це не буде причиною зниження оцінки, просто треба буде описати подальшу роботу з цим клієнтом
Звіт практики повинен відображати результати психологічного консультування, яке проводив студент з одним чи декількома клієнтами. Можна додавати Оголошення про надання послуг з психологічного консультування.

Звіт повинен мати наступні структурні одиниці ( по етапах консультування) :

1. Підготовчий етап: дату проведення сесії, вста­новлення контакту психолога і клієнта, формальні ві­домості (вік, стать, професія, хобі і т.д.), виявлення очікувань клієнта та роз’яснення реальних можливостей психологічної допомоги.

2. Діагностичний етап :

2.1. збір необхідної інформації про пробле­му клієнта : консультативна бесіда, психодіагностичні методики : особистісні опитувальники, Міні-мульт, самооцінка (див. Дембо-Рубінштейн), дослідження депресії та тривожності (будь-яка шкала із опитувальників тривожно-депресивної симптоматики : шкала ситуаційної та особистісної тривоги Спілбергера, інтегративний тест тривожності (ІТТ), опитувальник депресії Бека (BDI), шкала «рівень невротичної астенії (УНА) або ін). Додаються робочі протоколи дослідження.

2.2. визначення бажаного результату і формулювання запиту клієнта.

3. Корекційний етап. На цьому етапі насамперед проробляються різні варіанти розв’язання запиту і здійснюється вибір серед альтернатив. Надається інформація про використання психологічних впливів під час сесії.

4. Заключний етап. Формулювання висновку проведеного консультування.

Звіт про виробничу практику це не простий опис баченого, а аналіз його на підставі:

а) пройденого теоретичного курсу;

б) основних відомчих нормативно правових актів, які регламентують діяльність практичного психолога в установі (організації).

в) функціональних обов’язків психолога установи (організації).

г) особистих спостережень під час виконання завдань практики.

д) результатів психологічного консультування, яке проводив студент з одним чи декількома клієнтами.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

"The country I dream of Italy"

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04

Креслення

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04