Гуманістична основа роману П. Зюскінда «Парфуми: історія одного? вбивці» (нім. Das Parfum. Die Geschichte eines M?rders) та принципи морального виховання учнів на уроках зарубіжної літератури. - id-6460-964

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-6460-964
Тип завдання
Кількість сторінок
16
Дата виконання
2024-01-31
Текст завдання
Презентація має містити:

? Титульну частину, у який визначено Тему та Композицію відповіді; відомості про здобувача освіти (ПІБ, заклад, факультет, група).
? Вступну частину, що наводить відомості про літературний період (характеристика визначних рис) та короткі біографічні факти про автора та його творчість (характеристика визначних рис його творчої манери). Біографічні відомості мають вміститися у 2-3 речення.
? Огляд науково-дослідних праць з Теми презентації. Здобувач надає огляд монографій та дисертаційних досліджень, близьких до проблематики макротеми та виводить на екран обкладинки цих видань. На важливі статті за темою дослідження можна посилатися лише у списку використаних джерел. Коментуючи науковий доробок з макротеми, слід віднайти інформацію про автора(ів) та усно представити їх.
? Визначення дефініцій, що використовуються та розглядаються у доповіді-презентації.
? Відповідь на проблемне питання із доказовою базою у вигляді цитат із обов’язком посиланням на джерело.
? Визначення можливості застосування теми у міждисциплінарному вимірі.
? Місце творчого доробку письменника чи його ідейно-естетичного напряму в шкільній програмі «Зарубіжна література».
? Розкриття можливостей практичного застосування результатів у шкільному літературознавстві.
? Висновки щодо розвитку літератури в різних країнах, взаємозв’язків української та зарубіжних літератур, зв’язків літератури й мистецтва, значення української перекладацької школи в діалозі культур.
Всі малюнки та фотографій мають бути підписанними
? Список використаних ресурсів.

Слайди презентації не мусять відображати ВЕСЬ текст відповіді на питання Макротеми. Здобувач освіти має можливість креативного підходу і частину відповіді надати в усній формі, але основні тези Макротеми необхідно висвітлити наочно.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Предмет: соціальне підприємство

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-02-26