Проблема «Особистість і Система» в романі К. Кізі «Над зозулиним гніздом», або «Політ над гніздом зозулі» (англ. One Flew over the Cuckoo - id-5341-525

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-5341-525
Тип завдання
Кількість сторінок
16
Дата виконання
2024-01-01
Текст завдання
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДО ІСПИТУ!!!

? Вступну частину, що наводить відомості про літературний період (характеристика визначних рис) та короткі біографічні факти про автора та його творчість (характеристика визначних рис його творчої манери). Біографічні відомості мають вміститися у 2-3 речення.
? Огляд науково-дослідних праць з Теми презентації. Здобувач надає огляд монографій та дисертаційних досліджень, близьких до проблематики макротеми та виводить на екран обкладинки цих видань. На важливі статті за темою дослідження можна посилатися лише у списку використаних джерел. Коментуючи науковий доробок з макротеми, слід віднайти інформацію про автора(ів) та усно представити їх.
? Визначення дефініцій, що використовуються та розглядаються у доповіді-презентації.
? Відповідь на проблемне питання із доказовою базою у вигляді цитат із обов’язком посиланням на джерело.
? Визначення можливості застосування теми у міждисциплінарному вимірі.
? Місце творчого доробку письменника чи його ідейно-естетичного напряму в шкільній програмі «Зарубіжна література».
? Розкриття можливостей практичного застосування результатів у шкільному літературознавстві.
? Висновки щодо розвитку літератури в різних країнах, взаємозв’язків української та зарубіжних літератур, зв’язків літератури й мистецтва, значення української перекладацької школи в діалозі культур.
? Список використаних ресурсів.

Слайди презентації не мусять відображати ВЕСЬ текст відповіді на питання Макротеми. Здобувач освіти має можливість креативного підходу і частину відповіді надати в усній формі, але основні тези Макротеми необхідно висвітлити наочно

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

"The country I dream of Italy"

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04

Креслення

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-03-04