Прагматизм як ідеологія політичних партій. - id-7739-252

Ця робота успішно виконана на  онлайн-сервісі допомоги написанні курсових, дипломних та  інших студентських робіт «na5ku. com. ua»

Номер (айді замовлення)
id-7739-252
Тип завдання
Предмет
Кількість сторінок
26
Дата виконання
2023-05-26
Текст завдання
Курсова/кваліфікаційна робота повинна мати чітку логічну структуру з відповідними складовими частинами.
Основні структурні елементи курсової / кваліфікаційної роботи:
1. Титульна сторінка
2. Зміст
3. Вступ
4. Основна частина (розділи та/або підрозділи)
5. Висновки
6. Список використаних джерел
7. Додатки (за необхідності)

Титульна сторінка
Титульна сторінка є першою сторінкою курсової/кваліфікаційної роботи (не нумерується, але враховується в загальну нумерацію).
Титульна сторінка містить такі відомості:
- назва навчального закладу, факультету та кафедри, де виконана робота
- прізвище та ім’я автора;
- шифр і найменування спеціальності;
- кваліфікаційний рівень;
- науковий ступінь, вчене звання, прізвище та ім’я та наукового керівника;
- місто та рік.
Титульний аркуш курсової має бути підписаний автором та науковим керівником, а кваліфікаційної - також і завідувачем кафедри, на якій виконана робота. Зразок оформлення титульної сторінки курсових та кваліфікаційних робіт наведено у Додатках Е і Ж (відповідно).
Зміст
Зміст містить назви та номери початкових сторінок всіх структурних елементів роботи: вступу, назви розділів та підрозділів, висновків, списку використаної літератури та/або додатків.
Назви розділів і підрозділів курсової/кваліфікаційної роботи повинні бути чіткими, стислими та послідовно відображати структуру роботи. Назви мають відповідати спеціальності та суті проблеми, що досліджується.
Зміст може бути простим (з розділами) чи складним (розділи з підрозділами). Для курсової роботи цілком прийнятний варіант з двома пунктами складного плану або 3-4 простого (без підрозділів).
Зразок оформлення Змісту наведено у Додатку З.
Вступ.
На початку курсової/кваліфікаційної роботи у Вступі обґрунтовується: актуальність обраної теми, її особливості, визначаються мета та завдання роботи, об’єкт і предмет дослідження, методи дослідження; можливе практичне значення отриманих результатів, апробація результатів (за наявності) , структура роботи. Орієнтовний обсяг вступу дорівнює 2-3 сторінкам друкованого тексту.
Якість написання «Вступу» свідчить про наукову компетентність автора/авторки роботи та рівень проведеного дослідження. Принципове значення має чітке формулювання об’єкта та предмета роботи, її мети та конкретних завдань.
Структура вступу:
Актуальність теми дослідження;
Мета і завдання роботи;
Об’єкт та предмет дослідження;
Основні методи дослідження;
Наукова новизна одержаних результатів (тільки для кваліфікаційної магістерської роботи);
Практичне значення отриманих результатів;
Апробація результатів роботи (за наявності);
Структура роботи.
Актуальність теми – тезово викладається сучасний стан проблеми та обґрунтовується необхідність подальшого її дослідження. Стисло описується ступінь наукового висвітлення теми. При обґрунтуванні актуальності теми недоцільно захоплюватися цитуванням та багаточисельними посиланням на джерела.
Мета визначаються на основі актуальності обраної теми та вказує на кінцевий результат курсової/кваліфікаційної роботи. Мета пов’язана з предметом дослідження та змістовно відповідна назві роботи. Як правило мету формулюють одним реченням. Не варто формулювати мету як «дослідження», «вивчення», «аналіз», оскільки йдеться про засоби (методи) досягнення мети.
Щоб досягти мети дослідження, необхідно розв’язати декілька завдань (як правило 3-5).
Завдання дослідження передбачають деталізацію, розкриття основної мети. Вони покроково вказують на те, що конкретно потрібно здійснити для досягнення загальної мети роботи.
Завдання кількісно та логічно повязані із назвами розділів (підрозділів) роботи. Кожне завдання має відповідати одному або декільком пунктам Змісту роботи.
Можливо використовувати такі форми визначення завдань як: «визначити», «обґрунтувати», «з’ясувати», «розкрити», «уточнити», «узагальнити», «систематизувати» тощо.
Об’єкт дослідження - частина суспільно-політичного життя, на яку спрямоване наукове пізнання. В об’єкті виділяється та частина, яка є предметом дослідження. В роботі необхідно дати стислу характеристику обєкта дослідження.
Предметом є тільки суттєві аспекти об’єкту, які підлягають безпосередньому вивченню в даній роботі, є головним для конкретного дослідження. Об’єкт та предмет дослідження співвідносяться між собою як загальне та часткове, таким чином, предмет дослідження є вужчим, ніж його об’єкт (наприклад, якщо об’єктом дослідження є політична система суспільства, то предметом роботи можуть бути особливості інституційної підсистеми політичної системи). За своїм формулюванням предмет змістовно відповідає темі дослідження та назві роботи, винесеній на титульну сторінку.
Наукова новизна одержаних результатів (тільки для кваліфікаційної магістерської роботи). Стислий, чіткий перелік нових наукових результатів, одержаних автором в рамках кваліфікаційної роботи.
Новизна може формулюватися з використанням термінів "уточнено", "доповнено", "запропоновано авторське визначення/концепцію/підхід…, рекомендації", "набуло подальшого розвитку"...
Методи дослідження. Перелік методів за допомогою яких здійснюється дослідження предмету та розв’язуються поставлені завдання (наприклад: системний, структурно-функціональний, порівняльний тощо). Необхідно вказати що саме досліджувалося кожним методом. Обрана методологія має бути коректно застосована (наприклад, якщо йдеться про порівняння, то мають бути виписані чіткі критерії такого порівняння).
Практичне значення отриманих результатів. Рекомендації щодо можливого теоретичного та практичного використання результатів дослідження.
Апробація результатів роботи (за наявності). Вказуються назви публікацій (тези виступів на конференціях, статті) у яких оприлюднювалися результати досліджень.
Структура роботи. Це останній елемент вступу курсової/кваліфікаційної роботи, що може бути описаний наступним чином:
Структура роботи: робота складається зі вступу, двох розділів з трьома підрозділами кожний, висновків, списку використаних джерел, що налічує __ найменувань та ___ додатків. Основний зміст курсової роботи викладено на ____ сторінках.

Основна частина – це текст роботи структурований у розділи та/або підрозділи. Розкриває суть проблеми, що і становить предмет та реалізує основну мету дослідження.
Як правило, основна частина роботи складається з двох-трьох розділів (з підрозділами або без). Назви розділів та підрозділів мають послідовно розкривати структуру дослідження. Кожен із розділів як правило розкриває одне або декілька із завдань роботи.
У першому, теоретико-методологічному розділі викладаються основні теоретичні аспекти обраної теми та огляд основної літератури. Визначається місце предмета дослідження в системі категорій політичної науки, генезис та основні концепції його дослідження.
Визначаються базові поняття та описуються всі терміни, що є ключовими для даної роботи. Якщо в самій назві розділу зазначається методологічний аспект («Теоретико-методологічні засади дослідження…), то йому має бути приділена окрема увага (наприклад, при використанні порівняльного методу в цьому розділі обґрунтовуються обрані критерії для такого порівняння). Додаткова увага може бути приділена історичним аспектам дослідження проблеми.
Також здійснюється критичний аналіз основних літературних джерел. При цьому у тексті розділу бажано уникати надмірного цитування. Розділ має розкривати одне або декілька завдань дослідження та завершуватися висновками.
Другий, базовий розділ має кореспондувати як з основними завданнями дослідження, так із головною метою. Назва змістовно корелює із загальною назвою роботи. У розділі описуються основні теоретичні положення та сучасний стан предмету дослідження, обґрунтовується авторська позиція.
Третій розділ в залежності від структури роботи може певним чином конкретизувати предмет дослідження, а може й аналізувати дві рівноцінні складові предмету та/або мати практичне спрямування.
Орієнтовний обсяг розділів та співвідношення між ними має бути достатнім для розкриття змісту проблеми, що досліджується. Всі розділи основної частини курсової/кваліфікаційної роботи мають бути пропорційні за обсягом.
Кожний із розділів та підрозділів рекомендується завершувати короткими, чіткими та аргументованими висновками, що відповідають поставленим завданням (2-3 абзаца).
Висновки. Головною метою висновків є підбиття підсумків виконаної роботи. Висновки подаються у вигляді окремих чітких лаконічних положень та конкретних рекомендацій. Це критично важливе логічне та структуроване викладення головних результатів дослідження. У формулюванні висновків репрезентується головний зміст та якість представленої роботи.
Висновки виносяться на обговорення на захисті роботи. Вони повинні відповідати поставленим завданням та загальній меті (тобто повинна бути кореляція між назвами розділів, завданнями і висновками). Кожному поставленому завданню має відповідати один або декілька пунктів загальних висновків. Загальний обсяг висновків орієнтовно дорівнює 2-4 сторінкам тексту.
Список використаних джерел.
Джерела, на які зроблено посилання у роботі, а також опрацьовані автором /авторкою під час дослідження. Список джерел дозволяє оцінити якість проведеного дослідження. Перевага має надаватися першоджерелам, джерелам в перекладі українською (за наявності), найновітнішим виданням та редакціям.
Список використаних джерел орієнтовно має налічувати 20-25 джерел (для курсової), 45-50 (для бакалаврської), 70-80 (для магістерської). Джерел повинно бути достатньо для розкриття теми, а інформація, що міститься в них має бути новою і достовірною.
Додатки (за наявності) розміщуються після Списку використаних джерел. Всі матеріали досліджень (таблиці, схеми, графіки, малюнки тощо) мають мати назви та нумерацію, що використовуються у посиланнях в основному тексті роботи. Нумерація аркушів з додатками продовжує загальну нумерацію сторінок основного тексту роботи.


30.04 З планом ознайомився. Погоджуюсь. Російські джерела прошу не використовувати.

Шукаєте виконання такої або схожої роботи? Дізнайтеся вартість прямо зараз!

Останні додані роботи

Індивідуальні завдання 1,2,3

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Дизайн. Джаспер Моррісон

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Фоностилістичний аналіз

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Высшая математика колоквиум

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01

Реферат + аналіз вірша

Предмет:

Тип роботи:

Дата виконання: 2024-04-01